Results 1 - 1 of about 1 for 'miss kenge' in 0.00 seconds

miss kenge

Aferdita Dreshaj Miss Kosova Universe - Xhemadani (Koncert Tuz) - www.besfort.de view on dailymotion.com tube online. 05:48

Aferdita Dreshaj Miss Kosova Universe - Xhemadani (Koncert Tuz) - www.besfort.de

www.besfort.de Aferdita Dreshaj Miss Kosova Universe 2011me dy kenge historike Malesi Oj nena Oj Shqiperi nena ime dhe Xhamadani vija vija ne koncertin Tuz me 06.04.2011. Performanca e bukuroshes me tesha kombetare e qe na zbukorn kombin edhe ma teper.Falenderojme mikun tone Luigj Dedvukaj per huazimin e materialit, si dhe televizionin BOIN per realizim BESFORT VIDEO M1 Vizitoni faqen tonene Facebook: - http://www.facebook.com/pages/BESFORT-VIDEO-M1/120596134637705
dailymotion http://www.dailymotion.com
by: chibis | 1806 views
2011-04-13 | 2012-07-06
© 2009-2016 mediatram.com