Results 1 - 5 of about 5 for 'iranin' in 0.01 seconds

iranin

'Daily Mail': Izreali planifikon sulmin ndaj Iranin - Top Channel Albania - News - Lajme view on dailymotion.com tube online. 03:06

'Daily Mail': Izreali planifikon sulmin ndaj Iranin - Top Channel Albania - News - Lajme

Edhe pse sekretari Amerikan i Mbrojtjes Leon Panetta u përpoq të qetësonte vorbullën e spekullimeve të një sulmi izraelit mbi Iranin me deklaratat se në shtetin hebre, asgjë e tillë nuk është përgatitur, çështja vazhdon të mbetet në vëmendjen e media
dailymotion http://www.dailymotion.com
by: TopChannelAlbania | 448 views
2012-08-22 | 2012-09-17
Gantz: Irani, ende pa vendim për bombën - Top Channel Albania - News - Lajme view on dailymotion.com tube online. 21:13

Gantz: Irani, ende pa vendim për bombën - Top Channel Albania - News - Lajme

Kreu i ushtrise izraelite beson se presionet ndërkombëtare mbi Iranin po funksionojne dhe se shteti islamik nuk do të arrije të prodhojë vërtet një armë bërthamore. 
dailymotion http://www.dailymotion.com
by: TopChannelAlbania | 1570 views
2012-04-26 | 2012-07-09
Marina amerikane shpëton 13 iranianë - Top Channel Albania - News - Lajme view on dailymotion.com tube online. 01:31

Marina amerikane shpëton 13 iranianë - Top Channel Albania - News - Lajme

Tensionet me Iranin nuk kanë penguar forcat e marinës amerikane që patrullojnë në Detin Arab, të shpëtojnë nga kthetrat e piratëve 13 shtetas iranian.
dailymotion http://www.dailymotion.com
by: TopChannelAlbania | 4 views
2012-02-14 | 2012-06-05
Dokhtar iranin khoshgel Ay Banoo view on youtube.com tube online. 05:26

Dokhtar iranin khoshgel Ay Banoo

Ay Banoo Dokhtar iranin khoshgel
youtube http://www.youtube.com
27871 views
2011-08-16
hengameh-Baraye didane tou view on youtube.com tube online. 04:19

hengameh-Baraye didane tou

iranian singer,pop star,─░ranin music,persian song
youtube http://www.youtube.com
80199 views
2011-06-05
© 2009-2016 mediatram.com